עמוס חגי

עמוס חגי

עמוס חגי הוא מרפא אנרגטי (הילר), מתקשר ומטפל בלא מודע, מומחה לאיזון גוף-נפש-רוח ומלווה יחידים וקבוצות בתהליכי ריפוי וצמיחה. עמוס הוא יוצרו של משולש, דרך חיים למימוש הפוטנציאל האנושי, ומפתח הילינג לייט, שיטת טיפול חדשנית הנותנת מענה לבעיות מנטליות, רגשיות ופיזיולוגיות. מרכז משולש עוסק בחינוך לאהבה ואחדות ומרכז ההילינג לייט עוסק בטיפול. שני מרכזים אלו משלימים זה את זה ומאפשרים מתן מענה כולל לסבלה של האנושות. 

"כולנו כאן כדי לעזור אחד לשני להיזכר בטבענו המקורי שהוא אחדות ואהבה ולבטאו בחיי היומיום."

עמוס בעל ניסיון רב בחקר טבעה האחדותי והשלם של המציאות, לימודי פילוסופיה מזרחית בארץ ובעולם, מיסטיקה יהודית, פילוסופיה מערבית, שיטות ריפוי הוליסטיות, רפואה מזרחית וחקר השפעות התודעה על תהליכי ריפוי.

בנוסף, עמוס מומחה בחיבור לשדה האנרגטי של המטופל, זיהוי שורשי המחלה והתאמה מדויקת של תהליך המאפשר לגוף לרפא את עצמו. תהליך זה מאפשר להאיץ את הריפוי. דוגמא לכך היא היכולת לרפא טראומות קשות במפגשים בודדים.

עמוס פועל לקידום ריפוי התודעה האנושית, בין השאר באמצעות מרכז לריפוי מנטלי, רגשי ופיזיולוגי, מרכז לחינוך לאחדות ואהבה, כתיבת ספרים, בית ספר לצמיחה אישית, ליווי בתהליכי צמיחה, העברת הרצאות, קורסים וייעוצים, העברת מפגשי מדיטציה והתבוננות ויוזמות חינוכיות שונות.

מהי שיחת אבחון עם עמוס חגי וכיצד היא יכולה לשנות את חייכם? 

 

הרשמה לניוזלטר

מלאו את הטופס, וקבלו עדכונים וחדשות:

    הרשמו לשיחת ייעוץ ללא עלות

    או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:

    הרשמו למפגש ניסיון בקבוצות ריפוי

    או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

    דילוג לתוכן