ספרים

קול השלווה

מחבר: עמוס חגי

קול השלווה בוקע מתוך מרחב נסתר וצלול, המתרחש מעבר למה שהעין רואה, האוזן שומעת, והמחשבה חושבת. זהו מרחב אשר מתקיים מעבר לכל דואליות, כמו טוב מול רע או יפה מול מכוער. מרחב של דממה עמוקה.

ההתרחשות מתוך אותו מרחב משחררת אותנו מהאגו ומהנפרדות ומחברת אותנו אל האור והאחדות השוכנים עמוק בתוכנו. במצב זה אנו עוברים לחיות ממקום של אהבה, משמעות ושקט פנימי בתוך נסיבות החיים, יהיו אשר יהיו.

קולות שהאמת מסתירה

מחבר: עמוס חגי

מסע החיים הוא צעידה לעבר החוכמה האוניברסלית. ככל שתיחשפו ליותר חלקים מאותה חוכמה, ותחיו אותה הלכה למעשה, כך תתפתחו במסע שלכם ותחוו אושר פנימי ותחושת סיפוק.

הספר עוזר להבין בין השאר למה המקור לאושר שלנו נמצא עמוק בתוכנו? למה כולנו מחוברים? מהי אהבת אמת? איך מתחברים לקול הפנימי שבתוכנו? ואיך לשנות מחשבות שליליות

להקשיב לקולות שבפנים

מחבר: עמוס חגי

אנו חיים בעולם שופע במזון אולם עדיין אנשים מתים מרעב, התברכנו בתודעה מפותחת ושפה עשירה אולם עדיין יש אלימות, יש לנו עושר ברמה החומרית אולם עדיין קשה לנו למצוא משמעות קיומית. כל אלו הם איתותים להיאחזות האנושות במימד החומרי של המציאות והזנחת המימד הרוחני שלה.

הספר שבידיכם יעזור לכם להשתחרר מהאגו הנפרד והכוזב ומהניסיונות הבלתי פוסקים שלו למצוא סיפוק רגעי. במצב זה של קיום ללא אגו תוכלו להתחיל לבטא את עצמכם ממקום של משמעות, שמחה ושלווה בתוך מכלול נסיבות החיים, יהיו אשר יהיו.

קולות משביל הידיעה

מחבר: עמוס חגי

שביל הידיעה נושא אותנו אל מרחב נסתר וצלול המתרחש מעבר למה שהעין רואה, האוזן שומעת, והמחשבה חושבת. זהו מרחב אשר מעבר לדואליות של טוב מול רע או יפה מול מכוער. מרחב של שלווה עמוקה.

הספר מורכב מ-150 מסרים המסייעים להכיר את טבעה האחדותי של המציאות ואת עצמכם כחלק ממנה. כל מסר מועבר בצורה קלה לקריאה, ועם זאת מעמיקה, באופן שמאפשר לכם להבין מהי משמעותו של המסר, למה חשוב לאמץ אותו, וכיצד תוכלו ליישמו בצורה מעשית בחיי היומיום שלכם.

הרשמה לניוזלטר

מלאו את הטופס, וקבלו עדכונים וחדשות:

    הרשמו למפגש ניסיון בקבוצות ריפוי

    או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

    הרשמו לשיחת ייעוץ ללא עלות

    או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:

    דילוג לתוכן