השיטה

שיטת הילינג לייט

הילינג לייט היא שיטת טיפול חדשנית אשר נוצרה על ידי עמוס חגי ומבוססת על דרך המשולש. השיטה טבעית ומשלבת ריפוי של החלק המודע והחלק הלא מודע של המטופל תוך השפעה מהותית על המערכת העצבית. 

השיטה מאפשרת לטפל במגוון רחב של בעיות החל מדפוסי חשיבה שליליים, תקיעויות, הרגלים מזיקים, הפרעות קשב וריכוז, יחסים לא פתורים וסטרס, דרך התמכרויות, דיכאון, פוביות וחרדות, טראומות, משברים, וחסמים רגשיים מהעבר, ועד בעיות תפקודיות, מחלות אוטואימוניות, מחלות אחרות ומחלות קשות.

ייחודיות השיטה מתבטאת בשילוב של הידע והניסיון הייחודיים של עמוס, היכולת שלו להתחבר לשדה האנרגטי של המטופל, לאזן את התדר האנרגטי שלו ובכך לייצר עבורו סביבה המאפשרת להירפא ואף מעודדת ריפוי מואץ, והליווי האישי לאורך התהליך.

השיטה מזכירה לגוף את טבעו האמיתי, משחררת חסימות פנימיות ומאפשרת את הזרימה האנרגטית הטבעית שלו.

"לכל תא בגופנו יש את הפוטנציאל לרפא את עצמו, ללמוד, לצמוח ולהתפתח"

כיצד מירי ריפאה את חייה ונולדה מחדש בגיל 65?

השיטה מבוססת על תהליך משולש הכולל שיח מרפא, ריפוי רגשי-אנרגטי ואינטגרציה. בשיח המרפא אנו מאבחנים את שורשי הבעיה, לרבות הקשרים בין חסמים רגשיים וכיצד הם מתורגמים לדפוסי התנהגות, בעיות תפקודיות ומחלות שונות.

בנוסף, השיח כולל נטרול של אמונות מגבילות אשר מקשות על תהליך הריפוי והטמעת אמונות מרפאות. השיח "מפיל אסימונים", משנה את השקפת העולם של המטפל על מחלתו ומעורר את תהליך הריפוי הטבעי שלו.

על בסיס מסקנות השיח המרפא נבחרים מרכיבי הריפוי אשר כוללים בין שאר מחיקה של דפוסים והרגלים בחלק הלא מודע של התודעה, ריפוי חסמים רגשיים מהעבר (לרבות הגעה בתהליך של זיכרון עמוק לרגע ההפריה של המטופל ואף לפניו), ויצירת סביבת ריפוי טבעית במקרים של בעיות תפקודיות שונות.

האינטגרציה מייצרת סביבת ריפוי הרמונית ובכך מאפשרת לגוף להירפא. בנוסף, היא עוזרת למטופל לצרוב בתוכו את התהליך ולהתחיל לחיות ממקום בריא הלכה למעשה. האינטגרציה כוללת גם היבטים משלימים לתהליך כמו תרגילי מודעות, תהליכי חיבור ללא מודע וליווי אישי של עמוס.

הרשמה לניוזלטר

מלאו את הטופס, וקבלו עדכונים וחדשות:

    הרשמו לשיחת ייעוץ ללא עלות

    או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:

    הרשמו למפגש ניסיון בקבוצות ריפוי

    או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

    דילוג לתוכן