הבעיה ופתרונה

הבעיה ופתרונה

מדוע אנו חולים וסובלים?

לאור העובדה כי התודעה האנושית הקולקטיבית שקועה במצב תודעה של אגו ונפרדות, כולנו נולדנו לסביבה אנושית המעודדת היווצרות של חסימות בלתי פוסקות בתוכנו.

לדוגמא, בילדותנו, אמרו לנו שאנו לא שווים או שלא ייצא מאיתנו כלום או היו מאוד ביקורתיים כלפינו. כל אלו התמצקו בלא מודע שלנו.

בנוסף, אנו מתקשים להתמודד עם מצבי משבר בסיסיים בחיינו כמו אובדן של אדם קרוב, סכסוכים בין דוריים במשפחה, בעיות במערכות יחסים אחרות, טראומות שונות ועוד.

מצב של בריאות מושלמת הוא מצב בו האנרגיה שלנו זורמת בחופשיות ובהרמוניה לאורך גופנו. 

רוב הכאבים והמחלות שלנו מקורם בהשקפה שגויה של אגו ונפרדות וחסימות שנובעות מהם. חסימות אשר תוקעות את אותה זרימה.

החסימות הללו מייצרות בתוכנו מלחמה פנימית שחלק אחד בנו מנסה להבין מה קורה וחלק אחר נאבק כדי למנוע מהרגשות האלה לצוף לפני השטח.

במקרים רבים אדם שחווה אובדן או טראומה משמעותית בילדות גורר לאורך חייו מערך שלם של תגובות ודפוסים מייצרי לחץ שעלולים להתפתח לכאבים בלתי פוסקים ומחלות שונות.

חסימות אלו מתמצקות לאורך חיינו ופוגעים בזרימה אנרגטית. התוצרים של אותה פגיעה היא גם קושי להתנהל בחיי היומיום ממקום משוחרר וגם מחלות מנטליות ופיזיולוגיות שונות.

כיצד יואל ריפא את החסימות שלו ושינה את חייו מקצה לקצה?

טבעה של המציאות

טבעה של המציאות היא אהבה ואחדות. כאשר האדם חי מתוך מצב תודעה זה הוא מאפשר לאנרגיה לזרום בתוכו בטבעיות. אותה אחדות ואהבה מתבטאת בעולם באמצעות מספר חוקי קיום. לדוגמא, חוק הסיבתיות הינו אחד מחוקי האור ואשר מלמד כי במידה ואנו לא מרפאים חסם שלילי מהעבר הוא הולך ומתעצם בתוכנו ומייצר סביבה המעודדת היווצרות של מגוון רחב של מחלות. זו גם הסיבה שהזמן הטוב ביותר לטפל בטראומה הוא מיד לאחר שהיא התרחשה. דוגמא נוספת היא לקבל את המציאות כפי שהיא ולהבין שאנו חלק מהתנאים והנסיבות שיצרו את אותה חוויית מציאות אישית ובכך לקחת אחריות על חיינו ולשנות את אותם תנאים שבשליטתנו. דרך החיים של משולש, עליה מבוססת שיטת ההילינג לייט, עוסקת בהרחבה בטבעה של המציאות ובהקשרים שלה לבריאות האדם.  לפרטים נוספים והרחבה על דרך המשולש בקרו באתר האינטרנט של משולש.

החיים הם זרימה

החיים הם זרימה ואנו צינור שמאפשר את הזרימה הזו.

בסיס הריפוי הוא להבין כי מצב של בריאות טבוע בתוכנו ובטבעה של המציאות וכל שעלינו לעשות הוא להתחבר אליו והריפוי יתרחש מאליו.

"הכח שיצר אותנו הוא הכח שמרפא אותנו, כל מה שצריך זה לא להפריע לו"

אותו ריפוי הוא אינטואיטיבי ומתרחש מעבר לאגו ולתודעה המותנית שלנו. שם אנו משחררים מהזירה של המחשבות וההיגיון ועוברים להתרחש בזירה הרגשית תחושתית. הדרך לריפוי אנושות היא לשלב בין חינוך לטבעה של המציאות שהיא אהבה ואחדות לצד ריפוי חסמי העבר אשר התמצקו בכל אדם. את שניהם עושה שיטת ההילינג לייט. להרחבה על שיטת ההילינג לייט לחצו כאן.

הרשמה לניוזלטר

מלאו את הטופס, וקבלו עדכונים וחדשות:

    הרשמו לשיחת ייעוץ ללא עלות

    או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:

    הרשמו למפגש ניסיון בקבוצות ריפוי

    או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

    דילוג לתוכן